• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

3. tenisový turnaj dětské školičky ve školním roce 2014/15

V sobotu 30.5. se v hale Vitality uskutečnil 3. turnaj dětské tenisové školičky ve školním roce 2014/15.

Turnaje se zúčastnilo 40 dětí ve třech věkových a výkonnostních kategoriích.

První kategorie, MINITENIS, se odehrála na minikurtech se sníženou sítí a měkkými míči. Děti ve věku od 5 do 8 let si vyzkoušely své první tenisové zápasy v podmínkách upravených pro jejich věkovou kategorii. V čase, kdy děti čekaly na zápasy, si spolu hrály, seznamovaly se a užily si atmosféru tenisového turnaje.

Další kategorie, BABYTENIS, se odehrála na zmenšeném klasickém kurtu také s měkkými míči, ale s větší tvrdostí než v mladší kategorii. Mezi Babytenisty jsme zařadili děti ve věku 8 - 10 let. Většina hráčů se účastnila předchozích turnajů, a tak jsme měli možnost vidět spoustu vyrovnaných a kvalitních utkání.

Nejstarší kategorie, která se hrála na celém kurtu s klasickými míči, se zúčastnilo 7 dětí. Systémem každý s každým všichni odehráli 6 utkání a nejlepší dva měli možnost zahrát si čtyřhru s trenéry Jiřím Pytelou mladším a Romanem Sikorou.

Kolem druhé hodiny odpolední byl turnaj ukončen. Další turnaj se uskuteční po začátku nového školního roku. Těšíme se na hojnou účast a hezké zápasy!


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor