• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality

Restaurace

Vitální restaurace je nedílnou součástí  naší společnosti - a to především proto, že jídlo - ať už chceme či ne  - je velmi důležitou složkou našeho života.

Po celou dobu fungování jsme přemýšleli, jak nejlépe naši restauraci směřovat - vařili jsme tradiční českou kuchyni, zařadili jsme se do projektu "Ochutnejte Českou republiku", v souběhu s ním jsme se snažili naučit vařit a servírovat italská jídla včetně pizzy, vytvářeli jsme zázemí pro rodinné akce, společenské a firemní večírky, pro děti. Vždy jsme vynakládali veškeré úsilí, abyste u nás byli co nejvíce spokojeni.

V roce 2012 jsme byli postaveni před mimořádnou výzvu - vedení třineckého hokejového nás oslovilo, zda-li bychom pro jejich svěřence juniory dokázali připravit kvalitní, nutričně vyvážená menu, nejlépe v bio kvalitě. Protože jsme se na tuto práci necítili dostatečně odborně vybaveni, oslovili jsme  nutriční specialistku - paní Zdeňku Kollárikovou, jež se této problematice věnuje již dlouhá léta.  Svým kuchařským umem již navíc přesvědčila stovky  lidí, že zdravé jídlo je skutečně výtečné. Nastartovali jsme tak svým způsobem unikátní období v našem fungování - začali jsme se všichni intenzivně školit, poznávat nové potraviny, koření, nové chutě. A především také - jinak jíst.  Všichni jsme na sobě udělali obrovský kus práce - včetně mladých nadějných sportovců. Snad se nám všem podařilo v mladých mužích probudit  zájem o kvalitní jídlo, které má zásadní vliv na jejich sportovní výkon a na celý další život.

A protože jsme chtěli ten obrovský kus práce rozšířit i mezi všechny naše stávající klienty, začala se postupně měnit i naše denní nabídka - bio menu dle receptur Zdeňky Kollárikové můžete ochutnat již každý běžný den. Čekají na Vás báječné, výživné polévky, nutričně vyvážená hlavní jídla i drobné  dezerty upečené z kvalitních surovin. O nich se dozvíte v sekci Bio nabídka. Dnes se tedy nemusí bát k nám přijít vegan, vegetarián, celiak - náš personál je v této oblasti profesionálně vyškolen - tzn. vždy pro Vás nalezneme řešení a konkrétní nabídku.

 

Tímto Vás znovu srdečně zveme k posezení u nás, budeme se těšit a radovat společně s Vámi.

Tentokrát s přáním DOBROU CHUŤ  Vás srdečně zdraví

Lenka Klusová
ředitelka společnosti

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: