• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Bancha

pražené celé lístky zeleného čaje, který v sobě ukrývá mnoho tělu prospěšných látek a antioxidantů. Je známý pro své pozitivní účinky na krevní tlak i hladinu cholesterolu, podporu imunity a detoxikaci, napomáhá při překyselení organismu, posiluje látkovou výměnu, má i vysoký obsah vápníku, působí silně zásadotvorně. Obsahuje minimum theinu, proto je možné pít čaj neomezeně. Každodenní pití Banchi dokáže dokonce zpomalit některé druhy rakoviny a posiluje zubní sklovinu.

Čaj se připravuje z lístků vzrostlého tříletého keře japonského čajovníku. Lístky se sklízí v pozdním létě nebo na podzim, kdy se kofein stáhne do větví a kořenů.  Čaj má nálev svěže zelené barvy a harmonické chuti, která je trávová, kulatá, nasládlá, lehce svíravá, svěží a vůně příjemná.

příprava:

3 čajové lžičky (10g) čaje na 1l vody prošlé varem a vychladlé na 75°C. Louhujeme 40 vteřin. Při druhém nálevu zchladíme vodu také na 75°C, sléváme však po 15 a při třetím po 30 vteřinách.Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: