• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Hodnocení družstev 2013

Soutěže mládežnických družstev 2013 úspěšně zakončeny.

Jarní sezóna družstev je za námi, takže je možno naše družstva a hráče zhodnotit. V letošní sezóně jsme sestavili rekordních 5 týmů, 3 družstva prvoligová (z toho 2 kombinovaná se spolupracujícími kluby TC Třinec a Start Ova) a 2 družstva nejmenších, ke sbírání zkušeností.

Hodnotit lze tuto "týmovou" fázi sezóny jako úspěšnou. Všechny prvoligové týmy si bez problémů udržely ligovou příslušnost i pro příští rok, v 8-členných skupinách skončil tým mladších žáků 3.- bronzový, tým starších žáků 4. (přičemž při větší zodpovědnosti některých hráčů mohlo být umístění ještě lepší) a tým dorostu na 5. místě. B-tým mladších žáků získával ve 2.lize zkušenosti, umístění nebylo podstatné, skončil nakonec s jednou výhrou na 8.místě. U dětí babytenisu nám vznikla po odchodu úspěšného ročníku 2003 výkonnostní mezera, děti skončily v lize poslední, zde musíme do budoucna s ročníky 05-06 zapracovat, abychom opět patřili mezi nejlepší týmy i v této kategorii.  

FOTOGALERIE našich hráčů

O kom lze psát i po soutěžích družstev v suprelativech, je naše starší žačka Dominika Hejčová. Převzala po Beátě Kotlárové roli neformálního lídra našeho klubu, prošla po vítězství na regionálních přeborech jednotlivců i celou soutěží družstev bez porážky!

Poděkování patří našim hráčům za kvalitní reprezentaci našeho klubu, se všemi budeme rádi počítat i pro příští sezónu. Přejeme příjemné prázdniny a úspěchy na letních turnajích.


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor