• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Pestrý závěr roku tenistů

Pro naše tenisové naděje jsme připravili pestrý závěr roku:

Fotogalerie z našich akcí

12. 12. 2013
Pro naše nejmladší byl povedenou tečkou za tenisovým rokem 2013 už tradiční Vánoční
turnaj, který proběhl v naší hale. Vítězem turnaje se stal Jakub Fízek, na druhém místě Nela Kalinská, třetí pak Natálie Bury.

6.-9. 12. 2013
Skvěle nakročily do halové sezóny naše děvčata Dominika Hejčová a Beáta Kotlárová. Obě se výrazně prosadily ve vyšších věkových kategoriích, než ve kterých obvykle startují. 13letá žačka Dominika vyhrála turnaj dorostu do 18 let ve Vřesině, 14letá dorostenka Beáta pak zahrála excelentně mezi ženami v Ostravě na oblastních přeborech severní Moravy, kde se probojovala až do semifinále.

1.-8. 12. 2013
Turnaj ITF Vitality Trophy byl přehlídkou kvalitního ženského světového tenisu. Podrobný report zde, fotogalerie  z turnaje zde.

7.-8. 12. 2013
Na turnaji se představila naše děvčata jako sběračky míčů. Od ředitelství turnaje i od nás velká pochvala za odvedenou práci, v únoru 2014 máme pro naše šikovné děti další sběračské "angažmá", a to na turnaji Head winter cup.

4. 12. 2013
V průběhu turnaje ITF nebylo příliš prostoru pro naše tréninky, proto jsme dětem připravili pestrý náhradní program, hiporehabilitaci v Bystřici a relax v bazénu. Hipoterapie se zúčastněným tenistům moc
líbila, určitě obdobnou, pro děti přínosnou akci brzy rádi zopakujeme. 

 

 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor