• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Podzimní kondiční soustředění závodních hráčů na Ovečce

O víkendu 18.–20. 9. 2015 se konalo posezónní tenisové soustředění v Penzionu Ovečka. Soustředění probíhalo pod vedením zkušených trenérů Jiřího Pytely, Jiřího Pytely mladšího a Romana Sikory.

Celé tři dny byly nabité sportovními zážitky. Hned v pátek po příjezdu na Ovečku byly děti rozděleny do dvou skupin. První podnikla turistický výšlap na Ostrý, druhá prozkoumala na kolech okolní cyklostezky.  Odpoledne se obě skupinky vyměnily, aby nikdo o nic nepřišel.

V sobotu ráno se mladí tenisté vydali do Bystřice na Jízdárnu Vitality, kde si dopoledne užili z koňského hřbetu. Následovaly kondiční cviky a sportovní hry. Po večeři proběhlo slavnostní zhodnocení celé sezóny s odměnami pro nejlepší hráče, kterého se účastnila také ředitelka klubu Irena Moderová. Nejlepším hráčem oddílu byla zvolena  Dominika Hejčová, cenu trenérů získal Matouš VItásek a hráčem s nejlepším přístupem byl poté zvolen Jakub Kotajný.

Po setmění na všechny čekalo překvapení – noční stezka odvahy. Účastníci zkoušku zvládli bez větších obtíží a zdravě unavení padli do svých ovečkovských postelí.

V neděli po snídani všichni hráli různé sportovní hry a celé soustředění bylo zakončeno v Bystřici na bazéně. 

Fotogalerie Kondičního soustředění


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor