• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Přátelské utkání 2. 6. 2013

Přátelské sportovní utkání mezi dětmi z našeho vitálního klubu a dětmi z polského klubu 4rakiety

Tuto neděli 2. 6. 2013 proběhlo v našem klubu první vzájemné utkání  mezi mladými sportovci našeho klubu a klubu 4rakiety z Polska. A premiérové střetnutí  bylo vskutku vydařené! 

Program jsme připravili  tak, aby byl celý 5 hodinový blok maximálně pestrý, s maximálním využitím našeho skvělého zázemí a zejména aby se dětem z obou táborů líbil. Tenisté potrénovali jak na antuce, tak na dvorcích s umělým povrchem, vyzkoušeli si trénink na odrazové zdi i hru s profesionálním nahrávacím strojem. Což byla pro polské účastníky akce tréninková novinka a hrou s "dělem" byli nadšeni. Krom tenisu byla v programu řada doplňkových sportovních aktivit, badminton, kondiční příprava, bowling a minigolf.

FOTOGALERIE 

Polský raketlonový klub 4rakiety (klub zaměřující se na "raketové" sporty tenis, stolní tenis, badminton, squash) je obdobně jako my dynamicky rozvíjejícím se sportovním klubem, takovéto aktivní partnery vyhledáváme. I proto jsme již zahájili přípravu společného projektu příhraniční spolupráce, s podporou EU.  

Premiérové společné akce se zúčastnilo celkem 25 dětí (10 našich a 15 polských) a jejich spokojené úsměvy byly nejlepším zhodnocením této akce. Polský trenérský tým rovněž akci hodnotil jako skvělou a hned nás na oplátku pozval na odvetné sportovní  setkání v jejich klubu,  již zhruba za měsíc, na přelomu června a července. Pozvání jsme rádi přijali! :-)


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor