• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Příměstské tábory 2013 - hodnocení

Populární příměstské prázdninové tábory se i letos vydařily....

S blížícím se koncem prázdnin skončily populární příměstské tábory, jak je možno je zhodnotit?

Jedním slovem - báječně. Tábory běžely po celou dobu prázdnin, zúčastnilo se jich až 200 dětí, jak našich, tak i polských a slovenských. Počasí letos přálo, většina aktivit se odehrála venku, což bylo určitě příjemnější, přestože se na našich kempech vůbec nazahálí ani při nepřízni počasí, a to díky možnostem sportování v tenisové hale.

Základem všech kempů byla opět fundovaná výuka tenisu, další velkou devízou našich táborů je pestrý sportovní program. Pestrost jednak proto, aby se děti ani chvilku nenudily a zároveň aby byly vedeny k pohybové všestrannosti, která dnešní "počítačové" generaci dětí často velmi chybí. Takže krom tenisu se účastníci mohli seznámit s dalšími raketovými sporty (stolní tenis, badminton), v programu byla i letos kondiční příprava, plavání, jízda na koních, minigolf, bowling. Opět proběhl tábor s výukou angličtiny, enormní zájem byl o tábor golfově-tenisový, letos na tomto kempu s podílem obou těchto populárních sportů půl na půl.

Máme radost, že naše nabídka zaujala takové množství dětí a že se všechny tábory vskutku báječně vydařily. Díky kolektivu Vitality Slezsko a zároveň i díky skvělému klubovému zázemí byly i letošní prázdniny ve Vendryni aktivně prožité, pestré, radostné, veselé, prostě takové, jaké mají být.  


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor