• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Soupisky družstev a rozlosování mistrovských utkání 2015

 

Kategorie Dospělí

Severomoravská divize - TC Třinec

 

Hejčová Dominika

http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2015/soutez/4722/druzstvo/4

 

Kategorie Dorost

Extraliga Junior tour skupina B-O pohár prezidenta ČTS - TC Třinec-Vitality Slezsko A

 

Vitásek Matouš

Cao Xuan Hoang

Bujok Jan

Mihoč Jakub

Jadamus Adam

Hejčová Dominika

Novotná Tereza

http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2015/soutez/4560/druzstvo/4

 

Oblastní přebor skupina C - TC Třinec B

 

Bujok Jan

Mihoč Jakub

Jadamus Adam

Novotná Tereza

Mlčochová Zuzana

http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2015/soutez/4566/druzstvo/8

 

Kategorie Starší žactvo

KADET TOUR starších žáků O pohár prezidenta ČSTV - SK LAMA-Vitality Slezsko A

 

Mihoč Jakub

http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2015/soutez/4568/druzstvo/3

 

Oblastní přebor skupina A - TC Třinec

 

Jadamus Adam

Raška Vítek

Zajoncová Barbara

Mlčochová Zuzana

http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2015/soutez/4569/druzstvo/7

 

Mladší Žactvo

LIGA O putovní pohár prezidenta ČTS - TC Ostrava Nová Ves A

 

Raška Vítek

http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2015/soutez/4611/druzstvo/4

 

Oblastní soutěž 1.tř.skupina C - SK Vitality Slezsko

 

Wojnar Dominik                   Kotajny Jakub

Zbončák Filip                       Lýsek Lukáš

Bubík Jan                          Szarzec Adam

Pekala Antoni                      Pekala Franciszek

Tomiczek Filip                     Vitásek Samuel

Branná Sabina                    Bergler Olivia

Mlčochová Eliška                 Felszeghy Rebecca

Kolowrotkiewicz Jowana       Kučová Zuzana

Bury Natálie                        Kalinská Nela

http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2015/soutez/4900/druzstvo/3

 

Oblastní přebor ročník 2005 - SK Vitality Slezsko

 

Pekala Antoni               Pekala Franciszek

Bergler Olivia                Mlčochová Eliška

Bubík Jan                     Bury Natalie

Kalinská Nela                Ferencová Agáta

http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2015/soutez/4874/druzstvo/1

 

Babytenis

 

Oblastní soutěž 1.tř.sk. A - SK Vitality Slezsko

 

Fizek Jakub                  Heczko Filip

Pyszko Natalia              Sikorová Klára

Sikora Daniel                Pohludka Šimon

Lýsek Ondřej                 Cieslar Matteo

Kozielková Anna

http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva/sezona/2015/soutez/4625/druzstvo/1


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo BudamarLogo Wilson

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International