• Zdravé jídlo ve Vitality
  • Ceasar salát ve Vitality

Úvodní slovo

Stále více lidí přemýšlí o tom, co jí. Tomu odpovídá i výraz racionální strava (racio = rozum). Je podstatné mít informace a vědomě se rozhodnout.

Pokud konzumujeme pouze běžné konvenční potraviny, dostaneme do těla kolem 4 kg nežádoucích chemických látek ročně.

Ještě v polovině minulého století byly všechny potraviny de facto BIO. Pak se začala v zemědělství i při zpracování používat chemie. Paradoxně stojí velké úsilí i peníze vrátit se k tomu jednoduššímu. Z principu jsou biopotraviny nejkvalitnějšími potravinami na trhu. Základem je zemědělská produkce, která má přísná pravidla. Bio potraviny neobsahují hormony, umělá barviva a konzervační látky.  Zvířata jsou chována v přirozených podmínkách. BIO je známkou kvality. Kvalitní potraviny jsou základem chutného jídla. Upřednostněním bio potravin vyjadřujeme odpovědnost k sobě, ale i k životnímu prostředí.
Rozhodli jsme se nabídnout vám tuto možnost - začněte žít zdravě!

Máte pocit, že je těžké změnit své stravov ací návyky? Obáváte se, že některé potraviny neznáte, že vám jídlo nebude chutnat, že nebudete zasyceni?

Ochutnejte a změníte názor.

Nebojte se nových chutí a  netradičních ingrediencí jako bulgur, quinoa, ječné kroupy, kernotto, grünkern, kuskus, polenta, kamut či jáhly, zkuste tofu, tempeh, šmakouna, miso, tamari, ume ocet, chia, Matcha, lucumu, macu, baobab, kuzu, tebi, gomasio, goji, adzuki, cizrnu, nepražené kakao, bio koření, konopný olej, k oslazení si vyberte rapaduru, melasu, agávový nebo datlový sirup anebo kokosový cukr  a poznejte další a další skvělé potraviny. Jakmile se o zdravou výživu začnete zajímat, otevře se vám naprosto nový svět. Objevíte svěží chutě, barvy a vůně.  Zjistíte, že máte potřebu jíst méně, protože kvalitní potraviny mají větší sytící schopnost a vyšší obsah živin. Nebudete mít pocit, že se jakkoliv omezujete. Budete mít více energie. A nebojte - pochutnáte si!

 Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°39'31.317"N, 18°41'46.129"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: