• Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Interiér restaurace Sportovní areál Vitality
  • Gastro vitální restaurace
  • Slavnostní tabule Vitality Slezsko

Vitality badminton day #2

Po úspěchu minulého Vitálního badmintonového turnaje se v neděli 20. 11. uskutečnil druhý turnaj, rozšířený i o kategorii dospělých.

V odpolední programu jsme mohli sledovat turnaj dětí, kterého se účastnilo 44 hráčů a soutěžilo se rovnou ve čtyřech kategoriích, rozdělených podle věku.

V nejmladší kategorii U11 hrálo 10 hráčů. Na stupeň vítězů se postavil zlatý Samuel Stebel, následovaný stříbrným Tobiášem Steblem a bronzovým Petrem Bojdou.

Do kategorie U13 se přihlásilo 12 hráčů. Z nich se turnaj nejlépe vyvedl Veronice Wytrzensové, která  ve finálním boji porazila Karla Kozielka. Vítěznou trojici doplnil David Szczurek.

Nejhojněji zastoupenou kategorií, se čtrnácti účastníky, byla kategorie U15. Vyhrál ji Michal Szcsydla, na druhém místě se umístila Žaneta Weberová a na třetím místě se umístil Michal Sztula.

Do poslední dětské kategorie U17 bylo přihlášeno 12 závodníků. Zlato vybojoval Matěj Rzeplinski, stříbro Michal Vitoš a bronz Jakub Štefek.

Tentokrát se ani dospělí nenechali zahanbit a soutěžili ve dvou kategoriích.

Čtyřhry mužů se účastnilo 13 párů. Na stupně vítězů stanuli zlatí Tomáš Kořený s Tomášem Kupcem, stříbrným párem byli Tomáš a Petr Sikorovi a bronzoví skončili Petr Tobolás s Petrem Rzepinskim.

Do druhé smíšené kategorie dospělých bylo přihlášeno opět 13 párů. V této poslední disciplíně se z vítězství radovali první Mazurová s Kořeným, druzí Hlavenková s Durlou a třetí Švábková s Mažgutem.

Nesmírně nás těší velký zájem o Vitality badminton day a doufáme, že se příště sejdeme minimálně ve stejném počtu jako teď v neděli.

Tým Vitality Slezsko   


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar

Logo AGELLogo M Steel Projects Logo M Steel ProjectsLogo MSProjects International

Logo HEADLogo Victor